K1ere

Her er listen over alle K1’ere fra Haderslev Svømmeklub, som selv har registreret sig her på hsk1.dk. Er du ikke med, men vil kontaktes, hvis der er K1-træf i Haderslev, så gør det nu. Det er selvbetjening og det er uforpligtende. Jo flere der er på listen, jo mere sandsynligt er det, at der blir K1-træf snart og står du på listen, er der bedre chance for gensyn med dem du kender bedst.

Søg:
Sorteret efter:
ÅrgangK1-navnFavoritK1-startK1-stop
1984 Søren Christensen 100 fri 1998 2005
1982 Annemette Christensen 100 fly, 200 fly 1992 2006
1981 Caroline Kleemann 200 IM, 400 IM 1994 1999
1979 Stine Harder 200 bryst, 400 fri, 800 fri 1991 1996
1979 Torben Holm 100 fri, 200 fri, 400 fri, 800 fri, 1500 fri 1991 2000
1978 Trine Christensen 400 fri, 800 fri 1993 1998
1977 Rasmus Pedersen 200 fly, 200 bryst, 400 IM 1991 1997
1976 Stramm 200 IM, 100 fri 1990 2002
1975 Rene 400 fri, 1500 fri 1989 1998
1974 Jannie Bek Sørensen 100 ryg, 200 ryg 1988 1991
1973 Sanne Høck 100 bryst, 200 bryst 1986 1992
1973 Sanne Korsholm Mathiesen 200 bryst, 200 IM, 400 IM, 100 fri 1986 1989
1973 Brian Mandau 100 bryst, 200 bryst 1984 1986
1972 Anne Bjørnskov 200 fly, 800 fri 1984 1989
1972 Carsten Stricker 200 ryg, 200 IM, 100 fri, 1500 fri 1984 1990
1972 Jesper Fynsk 100 fly, 200 fly, 100 fri 1984 1990
1972 Mette rubak 100 fri 1984 1988
1971 Annemette Garde 200 ryg 1982 1988
1971 Rikke Pedersen 400 fri, 800 fri 1985 1990
1971 Rikke Lindeblad 100 fly, 100 fri, 200 fri 1984 1988
1970 Peter Riis 200 fri, 400 fri, 800 fri 1980 1988
1970 Bo Jørgensen 100 fly, 100 bryst, 200 bryst, 400 IM 1984 1992
1970 Rikke Augustinussen 800 fri 1980 1987
1970 Anders Quist Pedersen (Diller) 100 bryst, 200 bryst 1990 1992
1970 Christian Bjørnskov 100 bryst 1985 1989
1969 Lotte Vinther Andersen 100 fly, 200 fly, 200 bryst, 400 fri, 800 fri 1979 1987
1969 Pia Petersen 100 fly, 200 fly 1980 1985
1968 Søren Riis 100 bryst, 200 bryst, 200 IM 1978 1985
1968 Lene Petersen 100 bryst, 200 bryst, 200 IM, 400 IM 1978 1985
1968 Finn Zachariassen 100 ryg, 200 ryg 1980 1992
1968 Lars R.Aa. Jørgensen 100 bryst, 200 bryst 1981 1985
1967 Connie Hans 200 fly, 200 bryst, 400 IM 1978 1984
1967 Mai-Britt Olsen (Maise) 400 fri, 800 fri 1979 1983
1967 Martin Carlsen 100 fly, 200 fly, 100 fri 1988 1992
1967 Jørn Petersen (Jønne) 100 fly, 100 ryg, 200 ryg, 100 fri, 200 fri, 400 fri, 1500 fri 1981 1985
1967 Carsten Blunck 100 fri, 200 fri, 400 fri, 1500 fri 1980 1984
1966 anders jakoben 100 ryg, 200 ryg 1975 1998
1966 Belinda Nielsen 100 bryst, 200 bryst, 200 IM, 400 IM 1978 1982
1966 Anne- Mette Andersen 400 fri, 800 fri 1976 1984
1966 Johannes 200 bryst 1976 1983
1965 Kirsten Nørgaard (Kylle) 100 fly, 200 fly, 400 fri, 800 fri, 1500 fri 1976 1984
1965 Helle Tastesen (Taste) 200 bryst 1977 1980
1964 Kim Wogensen 200 IM, 400 IM 1974 1983
1964 Anne Mette Trans 200 fri, 400 fri, 800 fri 1975 1979
1964 Ole Hauge Hansen 100 ryg, 200 ryg, 100 fri 1974 1978
1964 Chalmer 400 IM, 400 fri, 800 fri, 1500 fri 1977 1982
1963 Agi Szocska 100 bryst, 200 bryst, 200 IM 1976 1981
1963 Lene Becker Kristensen 100 ryg, 200 ryg 1975 1979
1963 Flemming Tramm 100 ryg, 800 fri 1976 1980
1963 Helle Mogensen 1974 1976
1963 Lene Møller Nielsen 400 fri, 800 fri, 1500 fri 1975 1979
1963 Lars Detlefsen 100 fri 1979 1983
1962 Vibeke Bendixen 100 ryg, 100 fri, 200 fri 1974 1977
1962 Jytte H. Lauritzen 100 fly, 200 IM, 100 fri, 200 fri 1974 1977
1962 Henrik Garde 200 fly, 400 IM, 200 fri, 400 fri, 1500 fri 1975 1981
1961 Birgit Volf (Olde) 100 bryst, 200 bryst 1974 1978
1961 Suus - Susanne Matthiesen 100 bryst, 200 bryst 1972 1976
1960 Anton Szocska 100 bryst, 200 bryst, 200 IM 1973 1978
1959 Gitte Hangaard 200 bryst 1969 1975
1959 Jens Tastesen 200 bryst 1970 1977
1959 Susie Schmidt 100 bryst, 200 bryst 1970 1976
1958 pimme 1969 1976
1958 Grethe Møller Nielsen 100 fly, 200 fly, 800 fri, 1500 fri 1971 1976
1958 Ole Gildberg 100 ryg, 200 ryg, 200 IM, 100 fri 1970 1974
1958 Dorte Boisen 100 bryst 1970 1974
1957 Børge Koch 400 fri, 800 fri, 1500 fri 1971 1976
1957 Merete Fredsted 200 fly, 100 ryg, 200 ryg, 100 fri, 200 fri, 400 fri, 800 fri 1968 1973
1957 pia sabroe lund 100 bryst, 200 bryst 1968 1972
1957 IngeMarie Christensen 100 fri, 200 fri, 400 fri, 800 fri, 1500 fri 1967 1975
1957 Merete Fredsted 200 IM, 800 fri 1966 1975
1956 Torben Zerlang 100 ryg, 200 ryg, 200 IM, 400 fri, 1500 fri 1967 1973
1956 Peter Nørgaard 100 bryst, 200 bryst 1972 1976
1956 Peter Møller Nielsen 100 fly, 200 fly 1972 1975
1955 Carsten Roos(Rossi) 200 bryst 1968 1975
1955 Robert Weitling 100 bryst, 200 bryst 1968 1973
1952 Karl Chr. Koch 100 bryst, 200 bryst 1967 1975
1951 Erik Nissen 100 fly, 200 fly, 100 fri, 200 fri, 400 fri 1967 1975